אודות

המיזם של פסח כשר למהדרין בתאילנד רקם עור וגידים במוחו הקודח של היזם אלי שוהם, הבעלים של קשת תיירות מסורת, כבר מספר שנים. בשנת 2020, עת היה המיזם בשיאו, פרצה מגיפת הקורונה, והקפיאה את המיזם ואת כל עולם התיירות בכלל. כעת, משהעולם חוזר לתפקוד, יזם אלי מחדש את המיזם, ביחד עם שותפו האוסטרלי - אלי פייגלין וחברת Aussi Pesach.

קשת תיירות מסורת, הוקמה בשנת 2010 ע"י אלי שוהם, כחברת תיירות המתמחה ביעדים אקזוטיים. השם ‘קשת’ מזכיר את היעדים הטרופיים בהם מתמחה החברה – קשתות בענן מתרחשות במקומות טרופיים כאשר יש גשם ושמש בו זמנית. החברה פיתחה שירותי תיירות הנותנים מענה לאוכלוסיה של יהודים דתיים מהארץ ומהעולם המחפשים חופשות איכותיות באיי תאילנד, מבלי להתפשר על נוחות מרבית וכשרות גבוהה.

אלי פייגלין, מנכ"ל ובעלים של חברת Aussie Pesach הפועלת באוסטרליה, אמון על השידוך המופלא בין קצוות תבל . הוא עוסק שנים רבות בארגון קבוצות ייחודיות של שומרי תורה ומצוות מאוסטרליה וצפון אמריקה, ליעדים ייחודים על פני הגלובוס.

אלי פייגלין ואלי שוהם חברו יחדיו על מנת שתוכלו לחוות את החוויה המופלאה של יציאת מצרים וניסי הפסח באחד המקומות היפים ביותר בתאילנד ובכשרות מהודרת.בתוכנית אירוח כיד המלך בשבת וחג. סדר כהלכתו. ארוחות משובחות. מזנונים מרהיבים. שולחנות מעוצבים. תוכנית המשלבת תכנים תורניים משמעותיים ופעילות אומנותית מרהיבה.

על כל אלו מנצחים רבנים וחזנים בעלי שם. כדאי שאתם, ההורים תוכלו ליהנות משפע האפשרויות שהמלון והאזור מציעים עומדים לרשותכם מועדון לילדים ונוער עם שלל פעילויות ומדריכים שיעסיקו וישגיחו על ילדיכם.

הרשמו עוד היום והבטיחו מקומכם לחופשה הבאה!